Víta Vás

Naša rodinná firma  sa zaoberá pestovaním a predajom okrasných rastlín. Naša viacročná skúsenosť svedčí o tom, že poloha našej krajiny vytvára ideálne podmienky na pestovanie mnohorastlinných kultúr. Preto našim cielom je vypestovať rastliny vyspelou technológiou, ktorá je šetrená k životnému prostrediu a uspokojí potreby našich ctených zákazníkov. Vytvárať nové pracovné miesta, s čím prispejeme i k ekonomickému rastu našej krajiny

Záhradníctvo pri Galante

 Muškaty , letničky na predaj 

Gergácz Záhradníctvo s.r.o sa nachádza v obci Kajal, ktorá leží medzi Galantou a Šaľou. Pestujeme a predávame hlavne muškáty, balkónové kvety, črepníkové chryzantémy a vianočné ruže. Ale v našej ponuke sa nájdu aj trvalky a dvojročné rastlinky. 

Profesionálnu úroveň okrem dlhoročných skúsenosti v oblasti pestovania zabezpečuje vzdelaný personál, najmodernejšie fóliovníky a zariadenie.  Firma bola a je aj dodnes budovaná výlučne svojpomocne. 

Odrezky pre pestovateľom

Sme zástupcom a zmluvným partnerom pre licenčné množenie rastlín, svetoznámych firiem Selecta Nemecko a gruppo PADANA Taliansko na Slovensku. Pestovateľom ponúkame katalógy na odrezky a sadenice , kde nájdu muškáty, letničky, trvalky, dvojročky, chryzantémy, vianočné ruže, bylinky, izbové rastlinky, jahody a sadenice zelenín. V našej ponuke sa taktiež nachádza balkónová zelenina a balkónové ovocné stromy.

  Pestovanie rastlín nevnímame len ako záujmovú činnosť, čo po úspešnom predaji prináša pôžitok, je to pre nás skôr výzva  ako pestovať pekné kvety v harmónii s prírodou. 

O spätnú väzbu sa postarajú zákazníci sami pri stretnutí na výstavách a rôzných iných podujatiach, kde sa každoročne zúčastňujeme. Z ich názorov berieme inšpiráciu do budúcnosti a vieme naplánovať farebnosť balkónových kvetov.

Predaj kvetov priamo od pestovateľa 

 Vypestovanú produkciu sprostredkujeme formou veľkoobchodu i maľoobchodu. Pre maľoodberaťelom ponúkame  možnosť výberu produktov priamo v našom záhradníctve, kde im ochotne poradíme aj ohľadne pestovateľských metód: kam vysadiť vybrané rastliny a ako sa o nich starať počas vegetačného obdobia, s čím by sa dali spolu kombinovať muškáty a iné letničky, d’alej ich informujeme o tom, prečo sú obľúbené v dnešnej dobe letné črepníkové chryzantémy, a ako by sa mali starať o vianočnú ružu, aby ich domov zdobila dlhé týždne. 

Pravideľne, každý týžden rozvážame tovar pre veľkoodberateľov po trasách: Galanta – Žilina , Galanta – Bratislava, Galanta – Zvolen – Topolčany.  Srdečne vítame aj obchodných partnerov ktorý uprednostňujú osobný odber.

   Pestovateľom venujeme do pozornosti cenovo veľmi výhodný dávkovač živín Agrimix, ktorý u nás presvedčivo riadí plne automatizovaný zavlažovací systém. Záujemcovia môžu pozrieť u nás počas fungovania a žiadať cenovú ponuku.