Všetky dole uvedené odrody sú dostupné v kalendárnom roku 2024 . Vysádzame do u nás zakúpených alebo privezených kvetináčov.

Pelargonium Peltatum – ťahavý muškát, je dostupný od marca až do konca mája. V ponuke je aj v multipakoch 10 kus, a ako aj samostatne, priemer kvetináča 10,5 cm.

Pelargonium Zonale – kríčkový muškát, je dostupný od marca až do konca mája. V ponuke je aj v multipakoch 10 kus, a ako aj samostatne, priemer kvetináča 10,5 cm.

Osteospermum je obľúbená letnička vhodná na slnečné stanovište. V ponuke sú aj pľnokveté odrody, od marca do konca mája v 10,5 cm kvetináče.

Impatiens Nová Guinea je všeobecne známa ako letnička ktorá je vhodná na polotieň, avšak v našej ponuke sa nachádzajú aj slnkomilné odrody v 10,5 cm kvetináčoch.

Dianthus Caryophylus -viacročný klinček. Patrý do skupinu dvojročiek, v našich podmienkách prezimuje bez problémov. Pestujeme odrody s nízkym rastom do 25 cm, dostupný je v jarnom období, v kvetináči 9 cm.

Mandeville – Sundeville – Dipladenia je prakticky  rôzne pomenovanie na tú istú rastlinu. Pestovať je možné v závese a v kvetináči alebo vysadené v záhonoch. Dostupná v období apríl – júl, v 10,5 cm črepník.

Surfínia – je bohato kvitnúca ťahavá letnička, vhodné aj na slnečné miesto. Pri hnojení treba dbať na zvýšený nárok železa. Od marca do konca mája, v 9 cm kvetináči a v závesoch.

Rôzné letnicky.V tejto sekcii nájdete cca 90 druhov letničiek.

Tvalky-dostupnosť dvojročiek a trvaliek je odlišná, predaj podľa sezónnej ponuky. Informujte sa o aktuálnom stave.

Bylinky a zeleninové priesady sú v predaji hlavne na jar. Spokojnosť prinášajú aj stále rodiace odrody jahôd.

  1. Begonia Tuberosa – Begónia hľúznatá

Dostupná je v kvetináči 10.5 cm alebo v závese.

Dahlia

stredne vysoké odrody

do 25 cm.

Million Bells 

Heuchera

okrasná mrazuvzdorná

trvalka.

Canna 

výška rastlín do 100 cm.

Maloobchodný cenník   –          čoskoro